Jachty dla każdego

Blog

zobacz bloga

Zapraszamy do czytania!

Futura 40 Grand Horizon – nowa jakość w dziedzinie jachtów motorowych

Osoby szukające angażującego i niecodziennego sposobu na spędzanie wakacyjnego czasu coraz częściej korzystają z aktywności, jaką jest żeglowanie. To wspaniała rozrywka dla każdego, niezależnie od wieku i umiejętności. Kto raz spróbuje, na pewno się zakocha! Tym bardziej że nowoczesne jachty, takie jak Futura 40 Grand Horizon gwarantują wygodę i maksymalne zadowolenie z rejsu. Jak zbudowany jest ten model jachtu? I dlaczego jest tak komfortowy? W naszym artykule odpowiadamy na te i inne pytania.


Czytaj dalej

Wynajem jachtu - sposób na bezpieczne wakacje w czasach koronawirusa

Koronawirus przenosi się przed wszystkim drogą kropelkową oraz przez dotyk, dlatego skupiska ludzkie umożliwiają jego bezproblemowe rozprzestrzenianie się. Wspólne przestrzenie, jak korytarze czy  stołówki w hotelach, sanatoriach i pensjonatach stanowią miejsca, gdzie potencjalnie łatwo jest zarazić się tym niebezpiecznym wirusem. Jaki zatem rodzaj wypoczynku wybrać, aby cieszyć się urlopem i nie martwić o zdrowie swoje i najbliższych?


Czytaj dalej

Dom na wodzie, czyli charakterystyka luksusowych houseboatów

Żeglowanie to sposób spędzania czasu, który ma swój niepowtarzalny urok. Nic więc dziwnego, że z roku na rok liczba amatorów tego hobby stale wzrasta. Żeglowanie cieszy się dużą popularnością szczególnie na Mazurach, czyli w regionie słynącym z pięknych, zróżnicowanych pod względem wielkości jezior.


Czytaj dalej

Impreza integracyjna na jachcie – czy to dobry pomysł?

Impreza integracyjna to często jeden z pierwszych etapów we wdrożeniu pracowników do organizacji lub też cykliczne wydarzenie organizowane po to, aby pogłębić więzi między pracownikami, wzmocnić ich lojalność wobec firmy, a także zbudować zgrany zespół. Istnieje wiele opcji zorganizowania takiej imprezy, a jedną z bardziej atrakcyjnych możliwości jest wspólny rejs jachtem.


Czytaj dalej

Elementy wyposażenia jachtu

Jachty przeznaczone są do wodnych eskapad, ale oczekujemy od nich również komfortu. Dlatego też oprócz kadłuba, olinowania, steru, masztu, żagli i innych elementów konstrukcyjnych tych jednostek pływających, konieczne jest również odpowiednie wyposażenie, które ma zapewniać użytkownikom maksimum wygody i bezpieczeństwa. Niektóre jachty to prawdziwe “pływające domy”.


Czytaj dalej

Rejs jachtem sposobem na rodzinny wypoczynek

Od kiedy wynajem luksusowych jachtów motorowych stał się w Polsce dostępny dla każdego, coraz częściej można usłyszeć, że ktoś z naszych znajomych chciałby spróbować wakacji na wodzie. Często pomysł ten rozważają rodziny z dziećmi, jednak dorośli boją się, czy maluchom nie będzie nudziło się na ciasnym pokładzie. Nie ma się czego obawiać. Co roku na mazurskie wody wypływają całe rodziny, które spędzają nich niezapomniany czas.


Czytaj dalej