Jachty dla każdego

Blog

zobacz bloga

Elementy wyposażenia jachtu


Jachty przeznaczone są do wodnych eskapad, ale oczekujemy od nich również komfortu. Dlatego też oprócz kadłuba, olinowania, steru, masztu, żagli i innych elementów konstrukcyjnych tych jednostek pływających, konieczne jest również odpowiednie wyposażenie, które ma zapewniać użytkownikom maksimum wygody i bezpieczeństwa. Niektóre jachty to prawdziwe “pływające domy”.

Co oferuje komfortowy jacht?

Wynajmując jacht, zwracamy uwagę nie tylko na stan techniczny i model wybranej jednostki, ale również standard jej wyposażenia. Jest to szczególnie ważne, jeśli planujemy przyjemny wypoczynek na wodzie. Możliwości w zakresie jest bardzo wiele, czego najlepszym przykładem są jachty oferowane przez naszą firmę Flow Czarter, która zapewnia czarter jachtów na Mazurach.

Pierwszą propozycją, na którą zdecydowanie warto zwrócić uwagę, jest Futura 40 Grand Horizon. To komfortowa jednostka pływająca z najwyższym standardem mieszkalnym. Została zaprojektowana z dbałością o każdy detal. Wyróżnia się dużymi rozmiarami, ale za sprawą dwóch sterów strumieniowych (na dziobie i burcie) zapewnia bardzo łatwe manewrowanie. Pokład tego jachtu jest trzypoziomowy, podzielony na strefę dzienną i nocną. Do elementów wyposażenia zaliczamy m.in. salon z wygodną kanapą, aneks kuchenny (w pełni wyposażony w m.in. kuchenkę gazową, blat roboczy, zlew, lodówkę, meble i inny sprzęt kuchenny), strefę jadalnianą ze stołem i siedziskami. Na jachcie znajdują się też przestronne sypialnie z własną łazienką, umywalką, prysznicem (z ciepłą wodą) i WC. Istotnym elementem wyposażenia tej jednostki jest pokładowe ogrzewanie. Oprócz tego do dyspozycji wynajmujących jest taras kąpielowy z zewnętrznym prysznicem, a w części dziobowej — taras do opalania. To najważniejsze elementy wyposażenia tej komfortowej jednostki pływającej.

Kolejną ciekawą propozycją jest Houseboat Futura 40. Cechami charakterystycznymi tej trzypoziomowej jednostki są obszerne, panoramiczne okna oraz nadbudówka z długim daszkiem zasłaniająca otwarty kokpit rufowy. Oprócz tego użytkownicy mają zapewniony salon, aneks kuchenny z jadalnią, niezależne sypialnie z niezbędnym wyposażeniem sanitarnym i ogrzewaniem pokładowym. Oprócz tego jacht posiada nagłośnienie umożliwiające odtwarzanie muzyki zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz łodzi, a także dwa stery strumieniowe umiejscowione na dziobie i burcie, znacznie ułatwiające manewrowanie jednostką.

Nautica 1000 Soley to równie luksusowa łódź, która jest zwinna, oszczędna i kompleksowo wyposażona. Na uwagę zasługuje przemyślany układ jachtu, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Jest to jednostka funkcjonalna i łatwa w komunikacji, oferując bezpieczeństwo podczas podróży wraz z dziećmi czy osobami starszymi. Drewniane wykończenie, dbałość o detale i marynistyczny klimat łodzi wpływają na jej prestiżowy charakter. Do elementów jej wyposażenia zaliczamy m.in. w pełni przystosowaną do użytku kuchnię, część wypoczynkową ze stołem i siedziskami, dwa wygodne materace w części dziobowej, trzy kabiny sypialne z oknami. Oprócz tego łódź zapewnia ogrzewanie pokładowe, dwa dodatkowe miejsca noclegowe na rozkładanej koi w mesie, relingi podnoszące poziom bezpieczeństwa użytkowników — również tych najmłodszych.

Jak się zatem okazuje, dostępne w naszej ofercie jachty do wynajęcia to prawdziwe “pływające domy”, w których odpoczniesz, korzystając z wszystkich uroków mazurskich jezior. Wysoki standard ich wyposażenia zdecydowanie to gwarancja niezapomnianych przygód i luksusowego komfortu.


Wróć