Jachty dla każdego

Blog

zobacz bloga

Pierwszy rejs jachtem. Jak się do niego przygotować?


Nasza firma Flow Czarter oferuje wynajem jachtów, z których można skorzystać podczas pobytu na Mazurach. To doskonały sposób, aby zachwycić się pięknem Wielkich Jezior Mazurskich i przeżyć niezapomnianą przygodę. Nasze jachty zapewniają maksimum bezpieczeństwa i komfortu, dlatego każdy z pewnością będzie zachwycony taką wyprawą.

Zapewniamy czarter jachtów bez patentu, więc tak naprawdę wszyscy mogą skorzystać z tej formy spędzania wolnego czasu i wypoczynku - bez względu na wiek i umiejętności. Niemniej do każdego rejsu warto się odpowiednio przygotować. W tym artykule podpowiemy, o czym warto pamiętać, zanim wyruszymy w podróż po mazurskich jeziorach.

Nasza firma odpowiada za wyposażenie jachtu

Wynajmując jacht w naszej firmie, tak naprawdę nie musisz się martwić o jego wyposażenie. Tym zajmujemy się my! Każda łódź motorowa jest wyposażona w m.in. nabitą butlę gazową, naładowane akumulatory wraz z prostownikami, pełen zbiornik paliwa, zatankowaną wodę pitną. Przed wypłynięciem sprzątamy jacht i sprawdzamy jego stan techniczny. Oprócz tego zapewniamy ubezpieczenie Jacht CASCO, OC i NNW oraz ubezpieczenie od kradzieży silnika i przedmiotów osobistych załogi. W przypadku awarii lub usterki zapewniamy serwis na całym szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Cumowanie w porcie macierzystym jest bezpłatne. Masz jednak możliwość zacumowania w innym porcie za dodatkową opłatą (ustaloną indywidualnie). Dzięki temu możesz dowolnie zaplanować swoją podróż i dostosować ją do indywidualnych preferencji.

Przygotuj się na rejs!

Nasze luksusowe jachty umożliwiają swobodny i komfortowy wypoczynek na jeziorach, więc tak naprawdę niewiele zostaje na twojej głowie. Na pokładzie znajdują się kabiny sypialne, a także pokładowe ogrzewanie, z którego można skorzystać w chłodniejsze wieczory. Warto jednak zabrać ze sobą zarówno letnie, jak i nieco cieplejsze ubrania. Warto też wyposażyć się w odzież przeciwdeszczową.

Na jachcie znajduje się także w pełni wyposażona część kuchenna, która umożliwia przygotowywanie posiłków. Zabierając ze sobą produkty spożywcze, będziesz mógł przygotować wszystkie posiłki. Wspólne kolacje podczas rejsu smakują wyjątkowo smacznie!

Jeśli przyjmujesz jakieś lekarstwa, nie zapomnij zabrać je ze sobą. Oprócz tego przydadzą się ręczniki, klapki, strój kąpielowy, kosmetyki, okulary przeciwsłoneczne, dobry krem z filtrem UV i wszystko to, bez czego nie wyobrażasz sobie fascynującej przygody!


Wróć