Jachty dla każdego

Czarter jachtów na Mazurach

Zapewniamy wysoką jakość usług oraz nowoczesne luksusowe jachty motorowe. W naszej flocie znajduje się m.in. najbardziej wyczekiwana premiera roku 2018 – jacht Futura 40. Ten „pływający dom” oferuje komfortowe warunki pobytu i udogodnienia, dzięki którym bez względu na pogodę, spędzisz fantastyczny urlop w gronie najbliższych. Łodzie przed czarterem są dokładnie sprzątane oraz przechodzą przegląd techniczny. W razie nieprzewidzianych okoliczności – zapewniamy serwis na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Jachty posiadają ubezpieczenie Jacht CASCO, OC i NNW. Dodatkowe ubezpieczenie od kradzieży obejmuje silnik oraz rzeczy osobiste załogi.

zobacz jachty

navigationnavigation

Futura 40

Futura 40 to komfortowa jednostka pływająca z najwyższym standardem mieszkalnym. Łączy w sobie najlepsze cechy poprzedniego modelu (Futura 36) oraz udogodnienia wynikające z potrzeb dotychczasowych użytkowników. Dwa stery strumieniowe – na dziobie i burcie – wspomagają manewrowanie łodzią, która mimo dużych rozmiarów, nie wymaga uprawnień do pływania. Jacht napędza oszczędny i niezawodny silnik diesla.

 

Wyraźny podział przestrzeni 3-poziomowego pokładu na strefę dzienną i nocną, pozwala swobodnie korzystać ze wszystkich uroków jachtu.

 

W strefie dziennej, wyposażonej w duże panoramiczne okna, znajduje się:

  • salon z wygodną kanapą
  • wyposażony aneks kuchenny (kuchenka gazowa, długi blat roboczy, dwukomorowy zlew, lodówka, duża ilość szafek i sprzętu kuchennego)
  • komfortowy stół z siedziskami

 

Strefę nocną tworzą trzy jasne, niezależne i przestronne sypialnie. Każda z nich posiada własną łazienkę z umywalką i prysznicem z ciepłą wodą oraz wc. W chłodniejsze wieczory można skorzystać z pokładowego ogrzewania.

 

Na jachcie znajduje się taras kąpielowy z zewnętrznym prysznicem, a w części dziobowej – taras do opalania. Załoga może zregenerować siły w kąciku wypoczynkowym, umiejscowionym na dachu łodzi. Wysokiej jakości nagłośnienie na zewnątrz i wewnątrz jachtu oraz telewizory stanowią dopełnienie wakacyjnego klimatu.

Jachty dla każdego

Rezerwuj jacht

Rezerwacja i sprzedaż czarterów

Port

Ekomarina Sunport
Stare Sady 4 BK, 11-730 Mikołajki

Adres do korespondencji

flowczarter.pl
ul. Litewska 20, 80-719 Gdańsk
tel.: +48 505 700 731
e-mail: info@flowczarter.pl

Kapitan Sunport Ekomarina