flowczarterJachty

Wynajem luksusowych łodzi motorowych

Flow Czarter oferuje profesjonalne usługi wynajmu luksusowych łodzi motorowych.

zjedź niżej

Zarezerwuj jacht

zamkinj rezerwację

Nasza flota

W naszej flocie znajduje się najbardziej wyczekiwana premiera roku 2018 – jacht Futura 40 Grand Horizon. Ten „pływający dom” oferuje komfortowe warunki pobytu i udogodnienia, dzięki którym spędzisz fantastyczny urlop w gronie najbliższych bez względu na pogodę. Naszym Klientom możemy zaproponować również czarter jachtu Nautika 1000 Soley. To łódź wyróżniająca się drewnianym wykończeniem i dbałością o detale, która jest jednocześnie niezwykle komfortowa, bezpieczna i funkcjonalna.

 

Wszystkie łodzie przed czarterem są dokładnie sprzątane oraz przechodzą przegląd techniczny. W razie nieprzewidzianych okoliczności zapewniamy serwis na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Jachty posiadają ubezpieczenie Jacht CASCO, OC i NNW. Dodatkowe ubezpieczenie od kradzieży obejmuje silnik oraz rzeczy osobiste załogi.

flowczarterJachty - Nasza flota

Futura 40 Grand Horizon

Futura 40 Grand Horizon to komfortowa jednostka pływająca z najwyższym standardem mieszkalnym. Łączy w sobie najlepsze cechy poprzedniego modelu (Futura 36) oraz udogodnienia wynikające z potrzeb dotychczasowych użytkowników. Dwa stery strumieniowe – na dziobie i burcie – wspomagają manewrowanie łodzią, która mimo dużych rozmiarów nie wymaga uprawnień do pływania. Futura 40 Grand Horizon jest napędzana oszczędnym i niezawodnym silnikiem diesla.

Czym wyróżnia się Futura 40 Grand Horizon?

Wyraźny podział przestrzeni 3-poziomowego pokładu na strefę dzienną i nocną pozwala swobodnie korzystać ze wszystkich uroków jachtu Futura 40 Grand Horizon.

W strefie dziennej, wyposażonej w duże panoramiczne okna, znajduje się:

  • salon z wygodną kanapą,
  • wyposażony aneks kuchenny (kuchenka gazowa, długi blat roboczy, dwukomorowy zlew, lodówka, duża ilość szafek i sprzętu kuchennego),
  • komfortowy stół z siedziskami.

Strefę nocną tworzą trzy jasne, niezależne i przestronne sypialnie. Każda z nich posiada własną łazienkę z umywalką i prysznicem z ciepłą wodą oraz WC. W chłodniejsze wieczory można skorzystać z pokładowego ogrzewania.

flowczarterFutura 40 Grand Hozion
flowczarterFutura 40 Grand Hozion

Najwyższy standard mieszkalny

Futura 40 Grand Horizon to najnowszy model stoczni Cobra Yachts. Projektanci tego jachtu dołożyli wszelkich starań, by zapewnić najwyższy standard mieszkalny dla użytkowników jednostki, dlatego ogromnym atutem jachtu jest bardzo duża powierzchnia użytkowa o łącznej wielkości blisko 50 m2. Wszystkie elementy zostały wykonane w sposób estetyczny i niezwykle funkcjonalny.

Na jachcie Futura 40 Grand Horizon znajduje się taras kąpielowy z zewnętrznym prysznicem, a w części dziobowej – taras do opalania. Załoga może zregenerować siły w kąciku wypoczynkowym, umiejscowionym na dachu łodzi. Wysokiej jakości nagłośnienie na zewnątrz i wewnątrz jachtu oraz telewizory stanowią dopełnienie wakacyjnego klimatu.

Galeria zdjęć

flowczarterKontakt

Dane kontaktowe

Rezerwacja i sprzedaż czarterów

+48 505 700 731

info@flowczarter.pl

Port

Ekomarina Sunport
Stare Sady 4 BK, 11-730 Mikołajki

Adres do korespondencji

Flowczarter
ul. Wschodnia 29
80-066 Gdańsk

Kapitan Flowczarter

+48 797 018 970