Dom na wodzie, czyli charakterystyka luksusowych houseboatów

flowczarterDom na wodzie, czyli charakterystyka luksusowych houseboatów
zoom

Żeglowanie to sposób spędzania czasu, który ma swój niepowtarzalny urok. Nic więc dziwnego, że z roku na rok liczba amatorów tego hobby stale wzrasta. Żeglowanie cieszy się dużą popularnością szczególnie na Mazurach, czyli w regionie słynącym z pięknych, zróżnicowanych pod względem wielkości jezior. 

Warto jednak podkreślić, że o naszym komforcie i zadowoleniu decyduje m.in. dobór odpowiedniej jednostki pływającej, która zapewni nam wszystkie niezbędne udogodnienia. Opcją, która zasługuje na szczególną uwagę są oferowane przez nas houseboaty. Czym się charakteryzują? I dlaczego warto wykorzystać ich możliwości? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.  

Jacht i dom na wodzie w jednym - dlaczego warto?

Luksusowe houseboaty, które oferujemy to wysokiej jakości propozycje o dużej powierzchni użytkowej, gwarantującej komfort i możliwość relaksu. Wszystkie nasze jachty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami. Posiadają odrębną część wypoczynkową, funkcjonalny aneks kuchenny, a także niezależne sypialnie z łazienkami wyposażonymi we wszelkie konieczne udogodnienia. Starannie przemyślane aranżacje umożliwiają zaproszenie na podkład większej liczby osób i wspólne spędzenie miłych chwil, niezależnie od panującej pogody.  

Luksusowe houseboaty - nasza oferta

W skład luksusowych houseboatów, które przygotowaliśmy dla naszych klientów wchodzą trzy propozycje. Pierwsza z nich Nautica 1000 Soley, czyli w pełni wyposażona łódź pełniąca rolę houseboata i łodzi motorowej. Dzięki swojej konstrukcji wyróżnia się doskonałą zwinnością, łatwością manewrowania, niewielkim zanurzeniem i oszczędnością paliwa. Na szczególną uwagę zasługuje także jej elegancki wygląd, który jest wynikiem najwyższej dbałości o detale. Wystrój utrzymany jest w klimacie marynistycznym, dzięki czemu zachwyca swoją przytulnością. Na łodzi znajduje się w pełni wyposażona część kuchenna (kuchenka gazowa, blat roboczy, zlewozmywak, lodówka, duża ilość szafek i sprzętu kuchennego).

Houseboat Futura 40 to kolejny pływający dom, który pomieści dużą liczbę osób gotowych na przygodę. Konstrukcja wyróżnia się ciekawym ułożeniem i tym, że:

  • platforma rufowa, po której wchodzi się na łódź, to jednocześnie obszerny taras z barierkami zapewniającymi bezpieczeństwo,
  • jacht wyposażony jest w nadbudówkę z długim daszkiem, która zasłania otwarty kokpit rufowy,
  • na pokładzie dziobowym znajduje się wystarczająca ilość miejsca do opalania.

Trzecia propozycja to Futura 40 Grand Horizon, czyli komfortowa jednostka pływająca z najwyższym standardem mieszkalnym. Jakie są jej główne zalety? Na uwagę zasługuje przede wszystkim:

  • wyraźny podział przestrzeni 3-poziomowego pokładu na strefę dzienną i nocną,
  • strefa dzienna wyposażona w duże panoramiczne okna, 
  • zastosowanie wygodnej kanapy, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (kuchenka gazowa, długi blat roboczy, dwukomorowy zlew, lodówka, duża ilość szafek i sprzętu kuchennego), a także komfortowego stołu z siedziskami,
  • strefa nocna, którą tworzą trzy jasne, niezależne i przestronne sypialnie, z których każda posiada własną łazienkę z umywalką, prysznicem oraz WC,
  • zamontowanie tarasu kąpielowego z zewnętrznym prysznicem, a w części dziobowej – tarasu do opalania. 

Dane kontaktowe

Rezerwacja i sprzedaż czarterów

+48 505 700 731

info@flowczarter.pl

Port

Ekomarina Sunport
Stare Sady 4 BK, 11-730 Mikołajki

Adres do korespondencji

Flowczarter
ul. Wschodnia 29
80-066 Gdańsk

Kapitan Flowczarter

+48 797 018 970