flowczarterJachty

Wynajem luksusowych łodzi motorowych

Flow Czarter oferuje profesjonalne usługi wynajmu luksusowych łodzi motorowych.

zjedź niżej

Zarezerwuj jacht

zamkinj rezerwację

Nasza flota

W naszej flocie znajduje się najbardziej wyczekiwana premiera roku 2018 – jacht Futura 40 Grand Horizon. Ten „pływający dom” oferuje komfortowe warunki pobytu i udogodnienia, dzięki którym spędzisz fantastyczny urlop w gronie najbliższych bez względu na pogodę. Naszym Klientom możemy zaproponować również czarter jachtu Nautika 1000 Soley. To łódź wyróżniająca się drewnianym wykończeniem i dbałością o detale, która jest jednocześnie niezwykle komfortowa, bezpieczna i funkcjonalna.

 

Wszystkie łodzie przed czarterem są dokładnie sprzątane oraz przechodzą przegląd techniczny. W razie nieprzewidzianych okoliczności zapewniamy serwis na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Jachty posiadają ubezpieczenie Jacht CASCO, OC i NNW. Dodatkowe ubezpieczenie od kradzieży obejmuje silnik oraz rzeczy osobiste załogi.

flowczarterJachty - Nasza flota

Futura 40

Houseboat Futura 40 nie bez powodu nazywany jest „pływającym domem”. Względem poprzedniego modelu, Futura 36, łódź oferuje jeszcze więcej miejsca dla załogi – aż 50 m2. Platforma rufowa, po której wchodzi się na łódź, to obszerny taras z barierkami zapewniającymi odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Jacht wyposażony jest w nadbudówkę z długim daszkiem, która dobrze zasłania otwarty kokpit rufowy. Pokład dziobowy jest idealnym miejscem dla amatorów opalania. Natomiast na górnym pokładzie znajduje się flybridge z drugim stanowiskiem sterowym.

flowczarterFutura 40 Grand Hozion
flowczarterFutura 40 Grand Hozion

Futura 40

3-poziomowy jacht został wyraźnie podzielony na strefę dzienną oraz nocną. W tej pierwszej, opatrzonej obszernymi, panoramicznymi oknami, znajduje się salon z komfortową kanapą, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz stół z wygodnymi siedziskami. Tę drugą wyposażono w trzy jasne, zupełnie niezależne sypialnie z podwójnymi łóżkami i niezbędnym wyposażeniem sanitarnym. Dzięki pokładowemu ogrzewaniu (webasto) sypialnie zapewniają pełen komfort również w chłodne wieczory. Jacht wyposażony jest w silnik diesla, nagłośnienie umożliwiające odtwarzanie muzyki zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz łodzi, a także dwa stery strumieniowe umiejscowione na dziobie i burcie, znacznie ułatwiające manewrowanie jednostką. Pomimo dużego rozmiaru łodzi do kierowania jachtem nie są wymagane uprawnienia do pływania.

Galeria zdjęć

flowczarterKontakt

Dane kontaktowe

Rezerwacja i sprzedaż czarterów

+48 505 700 731

info@flowczarter.pl

Port

Ekomarina Sunport
Stare Sady 4 BK, 11-730 Mikołajki

Adres do korespondencji

Flowczarter
ul. Wschodnia 29
80-066 Gdańsk

Kapitan Flowczarter

+48 797 018 970