Futura 40 Grand Horizon – nowa jakość w dziedzinie jachtów motorowych

flowczarterFutura 40 Grand Horizon – nowa jakość w dziedzinie jachtów motorowych
zoom

Osoby szukające angażującego i niecodziennego sposobu na spędzanie wakacyjnego czasu coraz częściej korzystają z aktywności, jaką jest żeglowanie. To wspaniała rozrywka dla każdego, niezależnie od wieku i umiejętności. Kto raz spróbuje, na pewno się zakocha! Tym bardziej że nowoczesne jachty, takie jak Futura 40 Grand Horizon gwarantują wygodę i maksymalne zadowolenie z rejsu. Jak zbudowany jest ten model jachtu? I dlaczego jest tak komfortowy? W naszym artykule odpowiadamy na te i inne pytania.

Futura 40 Grand Horizon – charakterystyka

Futura 40 Grand Horizon to najnowszy model jachtu motorowego stoczni Cobra Yachts. Konstrukcja ta jest wynikiem pasji tworzenia, wykorzystania nowoczesnych technologii, a także chęci zapewnienia najwyższego standardu mieszkalnego. To prawdziwy pływający dom, w którym udało się zmieścić niemal 50 m² łącznej powierzchni użytkowej, z czego:

  • pod pokładem znajduje się łącznie 21 m², 
  • mesa z kokpitem i platformą to 17 m²,
  • pokład słoneczny na dziobie i dachu to łącznie 12 m².

Co ważne, konstrukcja ta pozwala na pełne dopasowanie do potrzeb użytkowników. Co to oznacza? W zależności od sytuacji istnieje możliwość stworzenia dwóch lub trzech osobnych kabin, dwóch lub trzech pomieszczeń sanitarnych, a dodatkowo kokpit i platforma mogą być dzielone lub połączone.

Mimo dużych rozmiarów kierowanie jachtem Futura 40 Grand Horizon nie wymaga uprawnień. Jacht zbudowany jest według najwyższych standardów i wykorzystuje silnik diesla, dzięki czemu jest oszczędny. Dwa stery strumieniowe, znajdujące się na dziobie i burcie, wspomagają manewrowanie łodzią, a platforma rufowa w formie obszernego tarasu z barierkami zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Futura 40 Grand Horizon – poczuj się komfortowo!

Futura 40 Grand Horizon to jacht, który łączy w sobie pełen komfort, wynikający z dużego metrażu i przemyślanego rozkładu pomieszczeń, ale także estetykę. Wnętrza spełniają najwyższe standardy i są luksusowe, dzięki czemu przypadną do gustu każdemu, kto chce przeżyć niezapomnianą przygodę.

W strefie dziennej, wyposażonej w duże panoramiczne okna, znajduje się salon z wygodną kanapą, wyposażony aneks kuchenny, w którym znajduje się kuchenka gazowa, długi blat roboczy, dwukomorowy zlew, lodówka, duża ilość szafek i sprzętu kuchennego, a także komfortowy stół z siedziskami. 

Na uwagę zasługuje także strefa nocna, którą tworzą trzy jasne, niezależne i przestronne sypialnie. Każda z nich posiada własną łazienkę z umywalką i prysznicem z ciepłą wodą oraz WC. Co ciekawe, w chłodniejsze wieczory można skorzystać z pokładowego ogrzewania. 

Jednak to nie koniec. Na jachcie znajduje się:

  • taras kąpielowy z zewnętrznym prysznicem, 
  • taras do opalania,
  • kącik wypoczynkowy, umiejscowiony na dachu łodzi. 

Dane kontaktowe

Rezerwacja i sprzedaż czarterów

+48 505 700 731

info@flowczarter.pl

Port

Ekomarina Sunport
Stare Sady 4 BK, 11-730 Mikołajki

Adres do korespondencji

Flowczarter
ul. Wschodnia 29
80-066 Gdańsk

Kapitan Flowczarter

+48 797 018 970