Impreza integracyjna na jachcie – czy to dobry pomysł?

flowczarterImpreza integracyjna na jachcie – czy to dobry pomysł?
zoom

Impreza integracyjna to często jeden z pierwszych etapów we wdrożeniu pracowników do organizacji lub też cykliczne wydarzenie organizowane po to, aby pogłębić więzi między pracownikami, wzmocnić ich lojalność wobec firmy, a także zbudować zgrany zespół. Istnieje wiele opcji zorganizowania takiej imprezy, a jedną z bardziej atrakcyjnych możliwości jest wspólny rejs jachtem.

Wspólne żeglowanie a team building

Budowanie zespołu, czyli tzw. team building, polega na doprowadzeniu do sytuacji, w której członkowie jakiejś grupy poznają swoje mocne i słabe strony, dowiadują się czegoś o sobie nawzajem, a także uczą się wspólnego działania – w tym podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów. W efekcie tworzy się zaufanie między uczestnikami, a także polepsza się ich zdolność do kooperacji oraz  niwelowania ewentualnych  konfliktów. Idealną sytuacją, która może pomóc w osiągnięciu tych celów, jest czarter jachtu na Mazurach.

W trakcie wspólnego rejsu jego uczestnicy spędzają ze sobą dużo czasu na dość małej przestrzeni, co pozwala się lepiej poznać, stworzyć lub zacieśnić więzi między sobą, a także wyjść poza tradycyjne role zawodowe. Daje także pole do współpracy, gdyż na jachcie często trzeba liczyć na siebie nawzajem, wykonując określone zadania niezbędne w trakcie wspólnej żeglugi. 

Co ważne, istnieje możliwość czarteru jachtu ze sternikiem, dzięki czemu można być pewnym zachowania standardów bezpieczeństwa na wodzie w każdych warunkach pogodowych. Oferowane jachty, takie jak Futura 40 Grand Horizon czy Nautica 1000 Soley, to komfortowo wyposażone łodzie z rozmaitymi udogodnieniami, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zwłaszcza łódź typu Futura 40 Grand Horizon to prawdziwy „pływający dom” (houseboat) o niezwykle wysokim standardzie, który zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku, a zarazem oferuje możliwość przeżycia niezapomnianej przygody w pięknym otoczeniu mazurskiej przyrody.

Dane kontaktowe

Rezerwacja i sprzedaż czarterów

+48 505 700 731

info@flowczarter.pl

Port

Ekomarina Sunport
Stare Sady 4 BK, 11-730 Mikołajki

Adres do korespondencji

Flowczarter
ul. Wschodnia 29
80-066 Gdańsk

Kapitan Flowczarter

+48 797 018 970