Wynajem jachtu - sposób na bezpieczne wakacje w czasach koronawirusa

flowczarterWynajem jachtu - sposób na bezpieczne wakacje w czasach koronawirusa
zoom

Koronawirus przenosi się przede wszystkim drogą kropelkową oraz przez dotyk, dlatego skupiska ludzkie umożliwiają jego bezproblemowe rozprzestrzenianie się. Wspólne przestrzenie, jak korytarze czy  stołówki w hotelach, sanatoriach i pensjonatach stanowią miejsca, gdzie potencjalnie łatwo jest zarazić się tym niebezpiecznym wirusem. Jaki zatem rodzaj wypoczynku wybrać, aby cieszyć się urlopem i nie martwić o zdrowie swoje i najbliższych?

Zalety czarteru jachtu w czasie pandemii

Jeżeli zdrowie jest dla nas równie ważne, co ekscytujący urlop, w czasie pandemii wybierzmy rodzinne wakacje na jachcie. Rozwiązanie to posiada mnóstwo zalet, wśród których najważniejsze to:

  • brak konieczności korzystania ze wspólnych przestrzeni dzielonych z osobami nieznajomymi,
  • oddalenie od dużych skupisk ludzkich,
  • samowystarczalność dzięki aneksowi kuchennemu i innym udogodnieniom,
  • bliski kontakt z naturą oraz radość z żeglowania.

Komfort i bezpieczeństwo

Nawet jeśli nigdy wcześniej nie żeglowaliśmy, to nie musimy się martwić. Wynajem jachtu motorowego na Mazurach możliwy jest także dla osób bez patentu i wcześniejszego doświadczenia. Dzięki sterom strumieniowym sterowanie łodziami motorowymi o standardzie houseboatów, jak np. Futura 40 Grand Horizon, jest proste, gdyż pozwala na łatwe manewrowanie. Co więcej, w wyposażeniu takiej łodzi znajduje się m.in.: salon z kanapą, trzy sypialnie z własnymi łazienkami, a także taras kąpielowy z zewnętrznym prysznicem, co gwarantuje komfortowy i udany wypoczynek.

Decydując się na czarter jachtu motorowego możemy być spokojni także o swoje bezpieczeństwo na wodzie. Wszystkie łodzie przechodzą bowiem dokładny przegląd techniczny, a także, w przypadku nieprzewidzianych okoliczności, zapewniany jest serwis na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Nasza wypożyczalnia jachtów zapewnia wszelkie niezbędne ubezpieczenia łodzi motorowych, a także gwarantuje, iż są one dokładnie sprzątane przed każdym wynajmem.

Dane kontaktowe

Rezerwacja i sprzedaż czarterów

+48 505 700 731

info@flowczarter.pl

Port

Ekomarina Sunport
Stare Sady 4 BK, 11-730 Mikołajki

Adres do korespondencji

Flowczarter
ul. Wschodnia 29
80-066 Gdańsk

Kapitan Flowczarter

+48 797 018 970