Na czym polega usługa one way przy wynajmie jachtu?

flowczarterNa czym polega usługa one way przy wynajmie jachtu?
zoom

Wypoczynek w czasie urlopu od pracy to piękny czas, który pozwala oderwać się od codziennych obowiązków. Świetnym pomysłem na aktywne i pełne przygód spędzenie kilku dni jest wynajęcie jachtu. Co warto wiedzieć przed wyruszeniem w rejs? I na czym polega usługa one way? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Czarter jachtu – co warto wiedzieć?

Czarter jachtu to przygoda, do której warto się jednak przygotować. Aby zachować bezpieczeństwo, ważne jest posiadanie umiejętności w zakresie sterowania jednostką pływającą lub skorzystanie z profesjonalnej pomocy. Duże znaczenie ma także obliczenie kosztów. Cena, jaką zapłacimy za czarter jachtu zależy od czynników, takich jak termin wynajęcie jachtu, wielkość jachtu, a także jego stan i wyposażenie. Nie warto jednak szukać oszczędności. Wakacyjne dni powinny być spędzone w komfortowych warunkach, które na długo zapadną w naszą pamięć.

Czarter one way – co to oznacza?

Czarter jachtu one way to bardzo ciekawa opcja, która oznacza, że koniec podróży przypada na inną lokalizację niż ta, z której wypłynęliśmy. Rozwiązanie to jest nieco bardziej skomplikowane jeśli chodzi o logistykę. Dla przykładu samochód pozostaje w miejscu początkowym, więc konieczne jest dotarcie do niego taksówką lub poproszenie o pomoc kogoś znajomego.

Opcja one way ma jednak wiele zalet. Jej głównym plusem jest możliwość przepłynięcia nowej, nieznanej jeszcze trasy. Nie tracimy czasu na zwiedzanie miejsc, które już zobaczyliśmy. Płyniemy w nieznane i maksymalnie wykorzystujemy czas.

Czarter jachtu one way polecany jest każdemu, kto kocha podróże i w krótkim czasie chce zobaczyć jak najwięcej. Oczywiście taka opcja wiąże się z dodatkową opłatą. Firma musi bowiem wysłać pracownika, który odpowiada za odebranie jachtu z wyznaczonego miejsca. Mimo to rozwiązanie to jest naprawdę godne uwagi.

Dane kontaktowe

Rezerwacja i sprzedaż czarterów

+48 505 700 731

info@flowczarter.pl

Port

Ekomarina Sunport
Stare Sady 4 BK, 11-730 Mikołajki

Adres do korespondencji

Flowczarter
ul. Wschodnia 29
80-066 Gdańsk

Kapitan Flowczarter

+48 797 018 970