Jachty dla każdego

Wynajem luksusowych łodzi motorowych

Flow Czarter oferuje profesjonalne usługi wynajmu luksusowych łodzi motorowych. W naszej flocie znajduje się najbardziej wyczekiwana premiera roku 2018 – jacht Futura 40 Grand Horizon. Ten „pływający dom” oferuje komfortowe warunki pobytu i udogodnienia, dzięki którym spędzisz fantastyczny urlop w gronie najbliższych bez względu na pogodę. Naszym Klientom możemy zaproponować również czarter jachtu Nautika 1000 Soley. To łódź wyróżniająca się drewnianym wykończeniem i dbałością o detale, która jest jednocześnie niezwykle komfortowa, bezpieczna i funkcjonalna.

Wszystkie łodzie przed czarterem są dokładnie sprzątane oraz przechodzą przegląd techniczny. W razie nieprzewidzianych okoliczności zapewniamy serwis na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Jachty posiadają ubezpieczenie Jacht CASCO, OC i NNW. Dodatkowe ubezpieczenie od kradzieży obejmuje silnik oraz rzeczy osobiste załogi.

zobacz jachty

navigationnavigation

Futura 40

Houseboat Futura 40 nie bez powodu nazywany jest „pływającym domem”. Względem poprzedniego modelu, Futura 36, łódź oferuje jeszcze więcej miejsca dla załogi – aż 50 m2. Platforma rufowa, po której wchodzi się na łódź, to obszerny taras z barierkami zapewniającymi odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Jacht wyposażony jest w nadbudówkę z długim daszkiem, która dobrze zasłania otwarty kokpit rufowy. Na pokładzie dziobowym znajduje się zaś wystarczająca ilość miejsca dla amatorów opalania.

3-poziomowy jacht został wyraźnie podzielony na strefę dzienną oraz nocną. W tej pierwszej, opatrzonej obszernymi, panoramicznymi oknami, znajduje się salon z komfortową kanapą, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz stół z wygodnymi siedziskami. Tę drugą wyposażono w trzy jasne, zupełnie niezależne sypialnie z podwójnymi łóżkami i niezbędnym wyposażeniem sanitarnym. Dzięki pokładowemu ogrzewaniu sypialnie zapewniają pełen komfort również w chłodne wieczory.

Jacht wyposażony jest w silnik diesla, nagłośnienie umożliwiające odtwarzanie muzyki zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz łodzi, a także dwa stery strumieniowe umiejscowione na dziobie i burcie, znacznie ułatwiające manewrowanie jednostką. Pomimo dużego rozmiaru łodzi do kierowania jachtem nie są wymagane uprawnienia do pływania.

Jachty dla każdego

Rezerwuj jacht

Rezerwacja i sprzedaż czarterów

Port

Ekomarina Sunport
Stare Sady 4 BK, 11-730 Mikołajki

Adres do korespondencji

flowczarter.pl
ul. Wschodnia 29, 80-066 Gdańsk
tel.: +48 505 700 731
e-mail: info@flowczarter.pl

Kapitan Sunport Ekomarina