flowczarterJachty

Wynajem luksusowych łodzi motorowych

Flow Czarter oferuje profesjonalne usługi wynajmu luksusowych łodzi motorowych.

zjedź niżej

Zarezerwuj jacht

zamkinj rezerwację

Nasza flota

W naszej flocie znajduje się najbardziej wyczekiwana premiera roku 2018 – jacht Futura 40 Grand Horizon. Ten „pływający dom” oferuje komfortowe warunki pobytu i udogodnienia, dzięki którym spędzisz fantastyczny urlop w gronie najbliższych bez względu na pogodę. Naszym Klientom możemy zaproponować również czarter jachtu Nautika 1000 Soley. To łódź wyróżniająca się drewnianym wykończeniem i dbałością o detale, która jest jednocześnie niezwykle komfortowa, bezpieczna i funkcjonalna.

 

Wszystkie łodzie przed czarterem są dokładnie sprzątane oraz przechodzą przegląd techniczny. W razie nieprzewidzianych okoliczności zapewniamy serwis na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Jachty posiadają ubezpieczenie Jacht CASCO, OC i NNW. Dodatkowe ubezpieczenie od kradzieży obejmuje silnik oraz rzeczy osobiste załogi.

flowczarterJachty - Nasza flota

Nautika 1000 Soley

Nautika 1000 Soley to luksusowa łódź, która łączy w sobie zalety houseboatów i łodzi motorowych. Zwinność, duża manewrowalność, doskonała widoczność i niewielkie zanurzenie umożliwiają dopłynięcie do każdego brzegu. Jacht napędza oszczędny i niezawodny silnik diesla o mocy 51 KM. Nautika 1000 Soley jest wyposażona również w dwa stery strumieniowe znajdujące się na dziobie i rufie jednostki.

Co wyróżnia jacht Nautika 1000 Soley?

Drewniane wykończenie i dbałość o detale oddają prestiżowy, marynistyczny klimat łodzi Nautika 1000 Soley, a niezwykle przemyślany układ jachtu gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podróży. Funkcjonalność i łatwość w komunikacji czynią jednostkę bezpieczną dla dzieci i osób starszych. Półpokłady ułatwiają przejście do części dziobowej i przestronnej platformy słonecznej.

Nautika 1000 Soley wyróżnia się niezwykle funkcjonalnym designem. Niewątpliwym atutem jest bryła łodzi, która zyskała nowocześniejszy wygląd. Kolejną zaletą jachtu jest ogromna uniwersalność – to jedna z najlepszych jednostek pod kątem czarterowym i nautycznym. Na pokładzie znajduje się praktyczny zestaw akcesoriów do bezpiecznego cumowania.

flowczarterNautica 1000 Soley
flowczarterNautica 1000 Soley

Co znajduje się na pokładzie jachtu Nautika 1000 Soley?

Na pokładzie jednego z najlepiej wyposażonych jachtów na Mazurach znajduje się w pełni wyposażona część kuchenna (kuchenka gazowa, blat roboczy, zlewozmywak, lodówka, duża ilość szafek i sprzętu kuchennego). Część wypoczynkową stanowi duży stół z komfortowymi siedziskami (całkowicie zadaszony) oraz dwa wygodne materace w części dziobowej łodzi. Relingi dbają o całkowite bezpieczeństwo odpoczywających tam osób – nawet tych najmłodszych.

Pod pokładem jachtu Nautika 1000 Soley mieszczą się trzy kabiny sypialne z podwójnym łóżkiem. Każda z nich posiada okienko zapewniające doświetlenie pomieszczenia oraz dostęp świeżego powietrza. W chłodniejsze wieczory można skorzystać z pokładowego ogrzewania. Dwa dodatkowe miejsca noclegowe mieszczą się na rozkładanej koi w mesie. Łazienka wyposażona jest w umywalkę i prysznic z ciepłą wodą oraz elektryczne WC. Zaprojektowane pojemne szafki i schowki z łatwością pomieszczą rzeczy załogi.

Galeria zdjęć

flowczarterKontakt

Dane kontaktowe

Rezerwacja i sprzedaż czarterów

+48 505 700 731

info@flowczarter.pl

Port

Ekomarina Sunport
Stare Sady 4 BK, 11-730 Mikołajki

Adres do korespondencji

Flowczarter
ul. Wschodnia 29
80-066 Gdańsk

Kapitan Flowczarter

+48 797 018 970